Co se stalo v roce 2009
Přidal frs, Prosinec 20 2009 13:29:41

Mimoscholní a nepovinné scholní aktivity, kterých se účastnil admin&spol.


Tak třeba posezení u Valentů na zahradě, která je moc hezká. Mají všude krásné kytky, o které se stará pečlivý zahradník. Příjemně se tam klábosí a když je teplo, tak vás pustí do bazénu. Ale aby se tam nehrnuly davy, tak neprozradím kde to je.

valenta

valenta

valenta

valenta

valentaPěkný byl výtet do Chotěšova na již tradiční "Večer pro klášter Chotěšov". Nezapomenutelný byl Hlasoplet, pro další pak skoro opravdová bitva a samozřejmě i vystoupení skupiny Quo vadis (na kterou se vyfocené objekty dívají).

chotesov

chotesov

chotesov

chotesovTady vidíte, jak zdánlivě pěkná cesta vede ke kapli svaté Barbory u Nebílovského Borku, kam jsme na kolech vyrazili na konci srpna na pouť. Snad jen zmíním, že již před prvním snímkem jsem lepil duši a hned za zatáčkou jsme začali hledat průkopnickou "nejkratší" cestu ke kapli. Bylo tam několik pěkných strží, cest s kořeny, potok, a asi dvakrát to "nešlo dále", ale nakonec jsme tam díky zpoždění autobusu s hlavním proudem poutníků byli včas. Místo to je kouzelné se studánkou, kapličkou v lese a když je pěkné počasí a cestou zpátky se dá najít hospůdka s pivem, tak výlet tam nemá chybu.

barbora

barbora

barbora

barbora

barbora

barboraNěkolik záběrů z cesty do Staré Boleslavi. Televize s námi byla od rána po celou cestu. Na konec zaří bylo neuvěřitelně a tak se hned jak vyšlo slunce udělalo teplo. A auto s otcem Benediktem projelo docela blízko nás.

papez

papez

papez

papez

papez

papez

papez

papez

papez

papez