Zahrada pana Děda po desáté a to ne 18. ale 25. června!
Přidal frs, Květen 30 2011 23:19:39

zahrada 2011

Pozvánka na 10. (to to utíká) zahradu pana Děda. Těším se že se sejdeme v silném obsazení a tak prosím do komentářů potvrzení účasti. Přiveďte děti (ať vidíme potenciální pokračovatele), partnery (ať promluvíme s těmi, kdo nás tolerují resp. podporují). Dobrou náladu a nástroje s sebou.
A jak to dopadlo včetně série fotografií od Jirky Macháčka je v číst více.


Podrobné novinkyTo je dobře, že mi to Františku říkáš včas, abych mohl zařídit počasí.
Tak mi odpověděl pan Děd, když jsem s ním domlouval termín zahrady na sobotu 18.6.
Takže počasí bude zařízené?
Ano, s tím můžete počítat.
Dva dny před sobotou mi přišel e-mail. Sežeňte si stany, vemte pláštěnky, jestli to nebudete mít tak se snad vejdeme dovnitř. Má totiž pršet.
Okamžitě jsem zvedl telefon a nevěřícně jsem se ujišťoval. Na co si máme brát pláštěnky a stany, vždyť jsi říkal, že počasí bude zajištěné! Tedy že nebude pršet. Já s tím počítám.
Na internetu hlásí, že bude pršet a tam se většinou nepletou, zněla odpověď na druhé straně.
Co s tím má společného internet, vždyť to počasí snad zajišťuješ sám. Chceš tím říci, že ty předchozí roky to byl vždy podvod!?
Ano, byl to podvod, pronesl pan Děd zcela nevinně.

A proto jsme přeložili prvně v historii akci o týden na 25.6. V sobotu 18.6. pršelo skoro celý den. Na 25.6. předpověď vypadala taky nic moc, ale nakonec se mraky stočily jižněji a na nás padlo doslova jen pár kapek. Sešlo se nás 34 (jedna z nejmenších účastí) a byla to trochu chladnější (z hlediska počasí), ale jinak celkem milá akce, z níž je k dispozici několik fotek.