Zahrada 2013
Přidal frs, červen 14 2013 07:31:39

Zahrada pana Děda byla letos v pořadí dvanáctá. Letos jsme se sešli 29.6., měli jsme tedy jediný termín (do prázdnin to v případě katastrofálního počasí přesunout nešlo). Sešlo z letadel, ale loď byla (také kamenována). Do příštího roku by mohli hračičkové vytvořit nové modely. Využijme situace kdy nemáme dámskou konkurenci (dámy se na to dívají jako na ztrátu času). Napadá mě něco ve stylu "Soutěž o nejkurioznější model". Tady si docela věřím a tak házím pomyslnou rukavici všem pánům.

A ještě komentář k fotce nalevo. Je to den poté a na stole je kromě dvou skleniček vína ještě jeden nalezený artefakt. Po krátkém vyšetřování to prasklo. Prostě si partička lidí přisvojila láhev šampaňského, kterou v úzkém kroužku potají v tichosti vypila. Na mě zbyl už jen ten špunt.Koleda pro EVU
Sissel

a to je moje oblíbená verze od Lady, které bylo v době nahrávání 68
Judith

Ve fotogalerii už jsou fotky a je možné se tam dostat přes číst více.
Podrobné novinky
Tak jsme nakonec počasím relativně úspěšně prokormidlovali. Pouze dvě, tři mírné přeháňky a soudě podle některých nebyla ani velká zima (s výjimkou Evy, která měla pěknou dečku). První fotky budou doplněny určitě lepšími od Jirky, Martina, Pepy a dalších.

Jako bonus přidávám nejlepší skladbu pro sbor, kterou znám.
Faure

zahrada

Prohlížejte celé album.