Září, říjen 2023
Přidal frs, Září 19 2023 06:48:37
Milé scholistky a scholisté,
moc vás všechny zdravím a posílám pár aktuálních informací o připravovaných akcí scholy v nejbližším období. Celé v číst více.
Podrobné novinky
Milé scholistky a scholisté,
moc vás všechny zdravím a posílám pár aktuálních informací o připravovaných akcí scholy v nejbližším období.
- ve čtvrtek 21. 9. v 19:30 pravidelná zkouška scholy
- pátek 22.9. - neděle 24.9. soustředění scholy v Sušici
odjezd od kostela u redemptoristů v pátek 22.9. 2023 v 16.30. Příjezd do Sušice do kapucínského kláštera u řeky Otavy (v cca 18.00). Prosím, kdo jste se ještě nepřihlásil, prosím napište do odpovědi na tento e-mail co nejdříve, že s vámi můžeme počítat (tento e-mail posílám vám všem, i těm, o kterých vím, že se letošního soustředění těžko zúčastní z různých důvodů - např. ze Španělska je to do Sušice docela dlouhá cesta...)
Program soustředění bude tradiční: po pátečním ubytování večeře z vlastních zásob, zpívání do večera. V sobotu ráno možnost mše svaté v klášteře v 8.00, snídaně, zpívání, ...společný oběd, taky chvíle volna na procházku po Sušici a další zpívání ... a zpívání. Cena za ubytování v klášteře není oficiálně stanovena - každý dle svého uvážení - a dle svých možností prosím o rozumnou velkorysost.

V neděli v 9.00 bychom šli na mši svatou a pravděpodobně tam zazpívali, pak ještě poslední dopolední zkouška, oběd a pomalu se zabalíme a pojedeme zase do Plzně.
A pak zase tradiční rytmus - čtvrtek - neděle - čtvrtek...
sobota 14.10. setkání schol a přehlídka sborů v Klatovech - taky se zúčastníme.
O dalším programu scholy budete informováni zase následně...
Těším se ve čtvrtek na zkoušce a následně na soustředění v Sušici.
Tonda Švehla